Hakkımızda

Hakkımızda

 • Baltaş Küpe olarak 15 yılı aşkın süredir Ankara İvedik Organize Sanayii Bölgesinde hayvan kulak küpeleri ve hayvan kimlikleme üzerine faaliyet göstermekteyiz. Büyükbaş – küçükbaş hayvan kulak küpeleri, elektronik küpeler, tavuk kanat küpeleri, takma pensleri ve renkli tespit küpeleri üretimi yapan firmamız kamu ve özel sektöre hizmet vermektedir.

  Türkiye'de kimliklendirme sisteminde kullanılan küçükbaş ve büyükbaş hayvan kulak küpelerinin yerli üretimini yapan firmalar arasında yer almaktayız.

  Yüksek kalite ve sorunsuz hizmet anlayışı ile sürekli büyümeyi kendimize hedef olarak belirledik. Bu anlayışla son 1,5 yıldır yapmış olduğumuz ARGE çalışmaları sonucunda aylık kapasitemizi 500.000’den 1.000.000’na  çıkararak sektörün lider firması olmayı başarmış durumdayız..

  Ürünlerimiz TSE’nin belirlemiş olduğu hayvanların işaretlenmesinde kullanılan künyeler ile ilgili TS 7808, ICAR standartlarına ve Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının yayınlamış olduğu tebliğ ve yönetmeliğe uygun olarak üretilmektedir.


  Haşim Araboğa 
  Genel Müdür